Více než tesař / Moje cesta od skepticismu k víře – J. & S. McDowell

Vyprodáno

"Nikdy mě nenapadlo, že by příběh mé cesty od skepticismu k víře mohl být jednou přeložen do více než 100 jazyků a inspirovat čtenáře po celém světě k tomu, aby se hlouběji zamysleli nad možností víry v Boha," prohlásil známý přednášející a spisovatel Josh McDowell, když se rozhodl přepracovat knihu Více než tesař pro novou generaci čtenářů.

Ve spolupráci se synem Seanem oslovuje čtenáře 21. století, kteří si chtějí udělat jasno v duchovní oblasti a čelí celé škále nových otázek. Pomáhá jim zamyslet se nad otázkami: Kdo je Ježíš? Jaké důkazy máme, že skutečně žil a že to byl Boží Syn? A i kdyby to byla pravda, co by se tím změnilo v mém životě?

V knížce Moje cesta od skepticismu k víře Josh McDowell vypráví, jak se poté, co navázal osobní vztah se vzkříšeným Ježíšem Kristem, změnil jeho život - jak mu Bůh dal sílu odpustit násilnickému otci i muži, který ho v dětství sexuálně zneužíval. Jak Bůh "vzal poškozené zboží, které tvořilo život Joshe McDowella, a proměnil je v něco nesrovnatelně lepšího".

0,00 Kč 30,00 Kč