Knihy ZDARMA

21.05.2021

Vážení čtenáři & návštěvníci našeho webu,

Rádi bych Vám touto cestou nabídl knihy, DVD, CD a další materiály a to zcela ZDARMA! 

Díky našemu Pánu Ježíši Kristu a jeho milosti jsme mohli začít posílat lidem jako jste vy knihy ZDARMA. Tato služba, je placena celá z dobrovolných zdrojů a příspěvky jsou jen čistě v možnostech vás, tedy klientů, které rádi obdarujeme.

Jsem moc vděčný, že existují lidé, co ví, že čas je u konce a tak věnují své prostředky na takovéto projekty, jako je tento. Naše služba na této ZEMI je zásadně ovlivněna prostředím ve kterém žijeme. Česko a Slovensko je spojeno nejen jazykem a historii, ale také původní kulturou a Křesťanstvím. Prosím nezapomínejme na to, kým jsme a kým jsme byli. Naše historie je velmi zajímavá a budoucnost tím pádem jistá. Nenechme se oklamat zahraničními mediálními tlaky. Věřme skutečnosti, že svět je u konce, COVID je jen katalizátor neboli urychlovač času a věcí kolem nás. Věřme v opravdové hodnoty a přimkněme se k našemu Bohu Otci a jeho Synu skrze Biblickou literaturu. Jedině tak zjistíme, kdo jsme my, kdo je Bůh Otec a kým je skutečný živý Boží Syn Ježíš Kristus i dnes ve 21. století. 

Mnozí z nás za poslední rok prožili velmi zajímavé časy, někdo do konce o někoho přišel. To je nám opravdu líto, neboť v opravdovém Božím plánu, Bůh nechce ab yz nás někdo zahynul! Tato světovláda chce snížit naší populaci, chce vyvolat v lidech strach a to se jim daří! Přátelé "Otevřete oči" toto není špatný sen ani konspirace! Toto je realita pár jedinců co ovládají tento padlý a zkažený svět.

Kéž by vám naše knihy, opravdu "Otevřeli Oči" a kéž by jste opravdu získali vztah s živým Bohem a jeho Synem. Kéž by Vám sám Bůh skrze svého DUCHA SVATÉHO "Otevřel Oči"

Zbyněk Čep - Autor projektu


Nabídka knih ZDRAMA

Video o 100% naplnění Biblického proroctví starého 2.600 let


Ukázka z našeho e-shopu