AKTUALITY / NOVINKY

AKTUALITY

Přečtěte si jako první, co je nového

Lidé, kteří o tom něco vědí, vidí nebezpečí a upozorňují nás na reálně blížící se ekonomický kolaps nedozírných následků. Je téměř jisté, že už nezbývá moc času.

Zajímavý pohled člověka, který nemluví o Kristu a přípravě na jeho návrat. Přesto, na rozdíl od mnoha křesťanů, má oči otevřené a konkrétně vidí a upozorňuje na reálné plížící se nebezpečí, o kterém čteme v Bibli , knize Zjevení.

Doporučujeme se podívat na video viz níže se Zuzanou Cesnekovou.

Předem děkujeme za objednávku naší mapy. Musíme Vás ovšem s politováním Informovat, že všechny mapy jsou momentálně vyprodány. Nyní Vám nabízíme alternativu ve formě dárkového poukazu, který si sami vytisknete v klidu domova. Mapu dodáme ihned jak nám ji dodá tiskárna, což by mělo být na konci ledna 2022. Díky COVID není papír, proto se opozdila...

Knihy ZDARMA

21.05.2021

Vážení čtenáři & návštěvníci našeho webu,

Vážení a milí klienti, dovolte mi předem poděkovat všem předplatitelům, kteří objednali celkem 500 ks publikací CHRONOLOGIE LIDSTVA.

Vážení obchodní partneři, milí klienti, oznamujeme Vám změnu fakturační adresy a změnu fyzické osoby na společnost s ručením omezeným. Naše společnost, která do 16.4.2019 byla provozována pod hlavičkou:

OBJEDNAT KNIHU